Aktuálne ponuky pre študentov Ponuky ....

PONUKY pre študentov

Aktuálne ponuky pre študentov

Na tejto podstrane Vám ponúkame linky na zaujímavé ponuky pre študentov v šk. roku 2020/2021

1.  Talenty Novej Európy

Deti a mladí ľudia majú do 21. februára 2021 šancu uchádzať sa o finančný príspevok na rozvoj svojho talentu. V rámci programu Talenty Novej Európy rozdelia Slovnaft a Stredoeurópska nadácia – Középeurópai Alapítvány granty v oblasti vedy, umenia a športu v celkovej hodnote 66.000 eur.  VIAC TU

2. Sestry v akcii

Prešovský samosprávny kraj v súvislosti s Rokom sestier a pôrodných asistentiek pripravil unikátny projekt Sestry Prešovského kraja so zámerom vyzdvihnúť význam týchto povolaní. Súčasťou projektu Prešovskej župy je okrem iných aj  literárna súťaž pre žiakov 8. a 9 ročníkov základných škôl a študentov stredných škôl v kraji, do ktorej sa, pevne veríme, zapoja aj žiaci Vašej školy.

Online literárna súťaž „Daj fotke príbeh“ štartuje práve 18. decembra 2020 v predvianočnom čase a bude prebiehať do 18. februára 2021.

Cieľom súťaže je k vzniknutým fotografiám renomovaného fotografa Jána Štovku vytvoriť príbeh, esej či básnické dielo v stanovenom rozsahu a podnietiť tak mládež vyjadriť svoj názor k téme zdravotníckeho povolania. Autori víťazných literárnych diel získajú hodnotné ceny a ich počiny budú verejne publikované.

Všetky podmienky k súťaži a fotografie s propagačným videom sú zverejnené na www.vucpo.sk/sestrykraja (ako aj na školskom webe PSK  www.kampo.sk).