• Deň otvorených dverí - 30. január 2018

• Portál vysokých škôl pre maturantov

35 vysokých škôl, 115 fakúlt, 4056 študijných programov na jednom mieste. Portál vysokých škôl patrí pod Ministerstvo školstva, vedy výskumu a športu Slovenskej republiky a na jeho vývoji a rozvoji sa podieľajú aj samotné vysoké školy. Na stránke www.portalvs.sk maturanti nájdu všetky vysoké školy a termíny, ktoré k výberu školy potrebujú.

• Beseda s novinárom Pavlom Vitkom

Do galérie Beseda s novinárom Pavlom Vitkom boli pridané fotografie.

• Beseda s novinárom Pavlom Vítkom

Dňa 15. január 2018 sa konala v našej škole beseda s novinárom Pavlom Vítkom, ktorý sa stretol so študentami a členmi redakčnej rady školského časopisu Vzlet. Ústrednou témou besedy bola humanitárna pomoc, vzhľadom k tomu, že Pavol Vítko bol viackrát v Afganistane, Iraku, na Balkáne, Kaukaze, v Sýrii či Sierra Leone. Fotografie z podujatia si pozrite vo fotoalbume. Ak ste ho nezastihli, prečítaje si o ňom:

• 10. ročník prehliadky ročníkových prác

Blíži sa 10. ročník prehliadky ročníkových prác, ktorý bude pravdepodobne v utorok 6. februára 2018. Študenti 3. ročníka odovzdajú svoje práce konzultantom do 31. januára 2018. Zoznam prác si pozrite v záložke Ročníkové práce.

• Lyžiarsky výchovno-vzdelávací kurz

V mesiaci január 2018 sa naši študenti zúčastňujú LVVK vo Vyšných Ružbachoch. Terciáni a kvintáni lyžovali od 8. do 12. januára 2018, prváci absolvujú kurz v termíne od 15. do 19. januára 2018. Vedúcou kurzu je Mgr. Silvia Hozová, inštruktormi Mgr. Martin Jusko, Mgr. Miroslav Višňovský, Mgr. Viera Kruľáková a Mgr. Ľuboš Laš.

• Rodičovské združenie - pondelok 15. január 2018

Pozývame Vás na triedne aktívy, ktoré sa uskutočnia 15. januára 2018 v popoludňajších hodinách - podľa jednotlivých tried (žiaci majú uvedené v študijných preukazoch). Rozpis učební si nájdite kliknutím na obrázok:

• Black&White volleyball - 21. december 2017

Do galérie Black&White volleyball - 21. december 2017 boli pridané fotografie.

• Vianočný program

Pozývame všetkých žiakov na Vianočný program, ktorý sa uskutoční 22. decembra 2017 v mestskej galérii. Rozpis je následovný:

9,00 - P, S,T, K, Q, Sx, 1.A, 1.B

10,30 - Sp, Ok, 2.A, 2.B, 3.A, 3.B. 4.A, 4.B, 4.C

Žiaci prrídu rovno do galérie. Po skončení programu začínajú vianočné prázdniny.

Želáme Vám milostiplné vianočné sviatky!

• Mikuláš bol aj u nás

Do galérie Mikuláš bol aj u nás boli pridané fotografie.

• Matematicko-anglická hodina o Pytagorasovi

Do galérie Matematicko-anglická hodina o Pytagorovi boli pridané fotografie.

• MS vo florbale - reportáž zo zápasu SK - Fínsko

Do galérie MS vo florbale - reportáž zo zápasu SK - Fínsko boli pridané fotografie.

Pozrite si fotoreport z 7. decembra, kedy 4.C bola povzbudiť naše žiačky Lenku Cuprákovú a Klaudiu Robovú.

strana: