• SUPERTRIEDA - Cena diváka - hlasovanie!

Podporte študentov prímy nášho gymnázia - absolútnych víťazov celoslovenskej súťaže SUPERTRIEDA.  Na stránke https://www.facebook.com/supertrieda/ hlasujte kliknutím na “Páči sa mi” na video z ich vystúpenia. Hlasovanie o najkrajšie video bude ukončené 30. 6 2018 o polnoci.

Pozor! Z jedného počítača môžete dať iba jeden hlas. Tzn. na viac hlasov treba osloviť spolužiakov, rodinu, kamošov, známych.

Ďakujeme

• SUPERTRIEDA - príma - absolútny víťaz celoslovenskej súťaže

Študenti prímy nášho gymnázia sa stali absolútnymi víťazmi celoslovenskej súťaže SUPERTRIEDA s predstavením HoneyWood, ktoré pripravili pod vedením PaedDr. Lenky Murínovej. Blahoželáme!

• Zápis do jazykovej školy na gymnáziu

Jazyková škola na Gymnáziu Lipany pokračuje aj v novom šk. roku. V týchto dňoch prebieha zápis na nový školský rok. Viac na NA PLAGÁTE TU.

• Prijímacie skúšky - 2. kolo

Dnes sa v našej škole konali prijímacie skúšky - 2. kolo. Výsledkovú listinu si pozrite TU. Zápis prijatých uchádzačov sa uskutoční od 20.  -  do 25. júna 2018 v kancelárii riaditeľky školy.

• Oceňovanie PSK

Do galérie Oceňovanie PSK boli pridané fotografie.

• Oceňovanie pedagógov a žiakov PSK

Prešovský samosprávny kraj udelil 40 plakiet pre najúspešnejších pedagógov a žiakov stredných škôl v pôsobnosti PSK. Stalo sa tak v utorok 12. júna na veľkej scéne Divadla Jonáša Záborského. Podujatie, ktoré bolo symbolickým poďakovaním sa za prácu a úspechy v školstve, sa konalo už po desiatykrát. Toto podujatie moderovali naši učitelia Mária Genčúrová a Marián Mišenčík. Medzi ocenenými boli aj naša učiteľka Mária Radačovská a maturant Jozef Mizerák. Pozrite si fotogalériu na webe PSK.

• Aktualizácia údajov

Dáta z programu aScAgenda boli aktualizované
  • Deň ľudovej kultúry s Monikou Kandráčovou

Dnes sa v našej škole konal Deň ľudovej kultúry venovaný Monike Kandráčovej, ktorá bola hlavnou hviezdou podujatia. Jej piesne interpretovali nádejní umelci z MŠ kpt. Nálepku Lipany, MŠ centrum Lipany, ZŠ Hviezdoslavova Lipany, ZŠ Dubovica, ZŠ Komenského Lipany, ZUŠ Lipany a nášho gymnázia. Ďakujeme všetkým účinkujúcim, umeleckým vedúcim, organizátorom pod vedením Mgr. Beáty Vargovčíkovej, technickému a podporenému tímu sa ich prínos k tejto vydarenej akcii.

Do galérie Deň ľudovej kultúry s Monikou Kandráčovou boli pridané fotografie.

• Súboj tried - 1. jún 2018

Do galérie Súboj tried - 1. jún 2018 boli pridané fotografie.

• Prijímacie skúšky - 2. kolo

Riaditeľka Gymnázia, Komenského 13, 082 71 Lipany po prerokovaní v pedagogickej rade a s radou školy rozhodla, že sa budú konať prijímacie skúšky v ďalšom termíne ( 2. kolo ) na nenaplnený počet miest pre žiakov, ktorých možno prijať do dvoch tried prvého ročníka 4-ročného študijného odboru 7902 J gymnázium na počet voľných miest 15  a 8-ročného študijného odboru 7902 J gymnázium na počet voľných miest 7

2. kolo prijímacích skúšok sa bude konať 19. júna 2018.

Prihlášky na štúdium je potrebné doručiť do 11. júna 2018 na adresu školy: Gymnázium, Komenského 13, 082 71 Lipany.

• SUPERTRIEDA príma

Na krajskej prehliadke v Košiciach súťaže SUPERTRIEDA dosiahla 31. mája 2018 naša príma fantastické víťazstvo a postúpila na prehliadku do Bratislavy. Pod vedením PaedDr. Lenky Murínovej nacvičili pásmo Honey-wood, s ktorým postupujú na celoštátne kolo. Tešíme sa z toho a blahoželáme!

• 30. 5. 2018

Aktualizovali sme modul ZELENÁ ŠKOLA

• Slávnostný záver MATURITY 2018

Slávnostný záver Maturity 2018 bude 25. mája 2018 o 11.45 v klubovni školy. Maturanti - absolventi školy prídu do školy o 9,00 a odovzdajú učebnice (O- klubovňa, IV.A - T1, IV.B - NEJ, IV.C - MU1). Vyučovanie bude prebiehať podľa rozvrhu (1.- 4. vyučovacia hodina).

• Organizácia maturitného týždňa

V dňoch 21. - 25. mája 2018 prebiehajú v našej škole ústne maturitné skúšky (IČ Maturity 2018). Organizáciu vyučovania si môžete pozrieť TU

• Maturita 2018 - interná časť

Do galérie Maturita 2018 - interná časť boli pridané fotografie.

• Maturita 2018

V týždni od 21. do 25. mája prebieha u nás interná časť Maturity 2018. V pondelok v zborovni školy sa konalo  sa slávnostné otvorenie tejto časti. Pozrite si fotografie, ktoré budeme aktualizovať vo fotoalbume Maturita 2018.

• Výsledky prijímacích skúšok na šk. rok 2018/2019

Prinášame Vám výsledky prijímacích skúšok na šk. rok 2018/2019 pre 4-ročný a 8-ročný vzdelávací program.. Rozhodnutia o prijatí, resp. neprijatí si môžete prísť prevziať priamo v kancelárii riaditeľky školy do pondelka 21. mája 2018 do 14.00 hod. Po tomto termíne budú rozhodnutia posielané poštou. Zápis prijatých uchádzačov do 4-ročného vzdelávacieho programu sa uskutoční v čase od 18. mája do 24. mája 2018 od 8.00 do 16.30 h. Výsledky si pozrite v menu Prijímacie skúšky.

• Beseda s majsterkami Slovenska vo florbale

Do galérie Beseda s majsterkami Slovenska vo florbale boli pridané fotografie.

• Via Historica - Po stopách Slovanov

Do galérie Via Historica - Po stopách Slovanov boli pridané fotografie.

• Prijímacie skúšky na rok 2018/2019

V pondelok 14. mája 2018 sa budú konať v našej škole prijímacie skúšky do 1. ročníka štvorročného aj osemročného štúdia (1. termín). Vyučovanie bude upravené podľa rozpisu TU a o 10,30 hod. si žiaci pozrú historické vystúpenie Via Historica na školskom dvore.

strana: